List motywacyjny sprzedawca

Darmowy wzór listu motywacyjnego na stanowisko sprzedawcy.

 
Warszawa, dnia 22.03.2014 r.
Magda Sawicka
ul. Królewska 3/17
00-951 Warszawa
tel. 707-505-XXX
 
 
"Simple"
ul. Marszłkowska 133

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną w witrynie sklepu Simple na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie chciałabym zaproponować swoją osobę na stanowisko Sprzedawcy.

Uważam że jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko pracy. Łatwo nawiązuję kontakty, szybko dostosowuje się do zmian i lubię podejmować nowe wyzwania. Jestem osobą pracowitą, dokładną, powierzone mi zadania zawsze staram się wykonywać bardzo sumiennie. Bardzo dobrze odnajduje się w pracy zespołowej jak i również w zadaniach wymagających indywidualnego podejścia.

W ubiegłym roku ukończyłam Technikum Ekonomiczne w Piasecznie, przez osiem miesięcy pracowałam jako sprzedawca w sklepie Mango na Warszawskim Ursusie. Uważam że Państwa salon sprzedaży Simple jest idealnym miejscem, gdzie mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności zawodowe.

Jeżeli moja moja kandydatura zainteresowała Państwa, proszę o kontakt i wyznaczenie terminu abym mogła osobiście zaprezentować swoją osobę na powyższe stanowisko pracy.

Z poważaniem,
Magda Sawicka

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)  
awatar 2017-03-21    Aga
@Zosia, Kobieta w Casto odnajdzie się w wielu działach choćby oświetlenie, czy dział poświęcony aranżacji ścian czyli farby, tapety itp. Ja bym w Liście Motywacyjnym postawiła na zainteresowania i wiedzę z aranżacji i wystroju pomieszczeń i postawić np. obszerną wiedzę z zakresu oświetlenia oczywiście tą wiedzę należy posiąść chołby na to że to jest przydatne i na wypadek odpytywania na rozmowie o prace, nie jest to jakieś skomplikowane wystarczy trochę po googlować.


awatar 2017-03-14    Zosia
Ja chciałabym złożyć dokumenty życiorys i CV do marketu budowlanego - Castoramy, jako kobieta mogę mieć mniejsze szanse z kandydatami płci męskiej, może macie jakieś rady co wpisać w liście motywacyjnym.