dziweczyna z flagą kanady

Życie i praca w Kanadzie.
Jak zacząć?

osoba z depresją

Jak rozpoznać depresję?
Jakie są objawy depresji?

REKLAMA

List motywacyjny - przykładowe wzory

Prezentujemy gotowe przykładowe listy motywacyjne na wybrane stanowiska pracy, m.in. list motywacyjny handlowca, grafika komputerowego, kucharza, kierowcy, sekretarki, pracownika biurowego. Do pobrania sformatowany szablon listu motywacyjnego - edytowalny wzór docx.


spotkanie w biurze dyskusja - wymiana poglądów pomiędzy pracownikamiList motywacyjny - handlowiec


Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do Państwa ogłoszenia w portalu gumtree.pl z dnia 25 marca 2017 r., pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko handlowca w Państwa firmie.

Od 2017 do 2021 roku pracowałam Zakładach Porcelany Stołowej "Karolinka" w Lublińcu. Uczestniczyłam w rozbudowie przedsiębiorstwa. Byłam odpowiedzialna za prawidłowe dostawy i sprzedaż produkcji do jednostek handlu hurtowego i detalicznego na terenie Polski centralnej i południowej. Praca na tym stanowisku pozwoliła mi na zdobycie umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu handlowca. Uczestniczyłam również w rozbudowie filii w Katowicach i Warszawie, dokonując reorganizacji jej struktury i pomagając w szkoleniu personelu handlowego.

Lubię podejmować nowe wyzwania, opierając się na solidnym przygotowaniu teoretycznym, które zdobyłam podczas studiów i licznych szkoleń oraz doświadczeniu zawodowym. Praca w tak twórczym i profesjonalnym zespole będzie dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Wymagania które stawia Państwa firma oraz możliwości rozwoju, są zgodne z moimi celami i wyobrażeniami o awansie zawodowym. Jestem pewna, że sprostam Państwa oczekiwaniom oraz wywiąże się z nałożonych na mnie obowiązków.

Chętnie zatem spotkam się w wyznaczonym przez Panią terminie w celu uzupełnienia informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.


List motywacyjny - grafik komputerowy


Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy zamieszczoną w serwisie Pracuj na stanowisko grafika komputerowego, chciałbym zaproponować moją kandydaturę. Posiadam 3-letnie doświadczenie zawodowe pracy w dużej agencji reklamowej, realizowałem projekty m.in. dla takich firm jak Coca Cola, Danone czy Enea. Mam przekonanie że w pełni spełnię stawiane przez Państwa oczekiwania.

Odbyłem szereg szkoleń i warsztatów, na bieżąco śledzę posunięcia konkurencji oraz nowe trendy w grafice. Specjalizuje się w projektowaniu billboardów, banerów, prezentacji, a także storyboardów do animacji 3D. W swojej pracy łącze pasję i kreatywne rozwiązania, za co często byłem doceniany i nagradzany za osiągnięcia.

Jestem osobą komunikatywną o pogodnym usposobieniu, bardzo dobrze odnajduję się w pracy grupowej. Praca w agencji interaktywnej byłaby dla mnie nowym doświadczeniem i możliwością zaprezentowania mojego dotychczasowego doświadczenia. Dzięki osobistemu zaangażowaniu, wierzę, iż mógłbym znacząco wzmocnić Państwa kadrę, a wykonywane projekty wzbogacić o innowacyjne rozwiązania.

Będę bardzo wdzięczny za rozpatrzenie mojej kandydatury oraz możliwość spotkania na rozmowę kwalifikacyjną.


List motywacyjny - pizzerman / kucharz


Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ofertę pracy z dnia 15 kwietnia 2016 roku, która została opublikowana na Państwa stronie, pragnę zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko kucharza w państwa Pizzerii. Wymagania przedstawione w ofercie pracy pokrywają się z moim doświadczeniem zawodowym, dlatego uważam że jestem w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

Jestem absolwentem technikum gastronomicznego z bardzo dobrą oceną z końcowego egzaminu zawodowego. W trakcie nauczania odbyłem praktyki w cenionej Pizzerii "Prosto" w Sopocie. Również w tej Pizzerii po ukończeni technikum pracowałam przez kolejny rok, zdobywając cenną wiedze i doświadczenie. Jestem osobą dyspozycyjną i mogę podjąć pracę w systemie zmianowym.

Bardzo lubię swoją pracę, moje dodatkowe atuty to pracowitość, solidność, samodzielność i ciągłą chęć rozwoju zawodowego. Jeżeli moja osoba zainteresowała Państwa, proszę o kontakt. Z miłą chęcią spotkam się na rozmowie kwalifikacyjnej aby szerzej zaprezentować swoje kwalifikacje.


List motywacyjny - sprzedawca / kasjer


Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy, zamieszczoną w witrynie sklepu Simple na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie chciałabym zaproponować swoją osobę na stanowisko Sprzedawcy.

Uważam że jestem odpowiednią kandydatką na to stanowisko pracy. Łatwo nawiązuję kontakty, szybko dostosowuje się do zmian i lubię podejmować nowe wyzwania. Jestem osobą pracowitą, dokładną, powierzone mi zadania zawsze staram się wykonywać bardzo sumiennie. Bardzo dobrze odnajduje się w pracy zespołowej jak i również w zadaniach wymagających indywidualnego podejścia.

W ubiegłym roku ukończyłam Technikum Ekonomiczne w Piasecznie, przez osiem miesięcy pracowałam jako sprzedawca w sklepie Mango w Factory Ursus. Uważam że Państwa salon sprzedaży Simple jest idealnym miejscem, gdzie mogłabym wykorzystać zdobytą wiedzę oraz doskonalić swoje umiejętności zawodowe.

Jeżeli moja moja kandydatura zainteresowała Państwa, proszę o kontakt i wyznaczenie terminu abym mogła osobiście zaprezentować swoją osobę na powyższe stanowisko pracy.


List motywacyjny - sekretarka / pracownik biurowy


Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy na stanowisko sekretarki w Grupie LUXMED chciałam zaproponować moją kandydaturę. Uważam że posiadam niezbędne umiejętności oraz doświadczenie, którego Państwo szukacie u dobrego pracownika.

Przez ostatnie 4 lata efektywnie koordynowałam większość zadań w sekretariacie Wyższej Szkoły Zawodowej. Prowadziłam liczną dokumentację, monitorowałam obieg dokumentów, zarządzałam korespondencją, organizowałam spotkania i wyjazdy służbowe. Dobre zdolności organizacyjne, pełne zaangażowanie i konsekwencja w działaniu, pozwoliły mi bardzo sprawnie realizować wszystkie zadania.

Jestem Technikiem Ekonomii, w stopniu zaawansowanym posługuje się językiem angielskim - C1. Sprawnie poruszam się w programach z palety Microsoft Office - Excel, Word i Power Point. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, posiadam bardzo dobre zdolności interpersonalne, mam w sobie wielkie pokłady i chęci na dalszą naukę i samodoskonalenie.

Jeżeli moja osoba zainteresowała Państwa, proszę o kontakt, abym mogła, na bezpośrednim spotkaniu, jeszcze lepiej zaprezentować swoje kompetencje.


List motywacyjny wzór do pobrania i edycji w programie MS Word

edytowalny nowoczesny list motywacyjny wzór Word docx
Pobierz za darmo format DOCX
download [MS WORD 2013 - DOCX]

Napisz list motywacyjny za pomocą kreatora online i pobierz PDF

Ja i mój kot Cynamon uwielbiamy aplikacje online. Dlatego i Tobie proponuję program online. Do napisania swojego listu użyj darmowego i szybkiego generatora. Zacznij pisać, bez logowania, bez rejestracji, pobierz gotowy dokument w formacie PDF.
Formularz kreatora dostępny jest pod linkiem -
kreator listu motywacyjnego online.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2021-04-13   Joasia
Do @Zosia, kobieta w Casto odnajdzie się w wielu działach lepiej niż facet chociażby oświetlenie, czy dział poświęcony aranżacji ścian czyli farby, tapety itp. Ja bym w liście motywacyjnym postawiła na zainteresowania i wiedzę z aranżacji i wystroju pomieszczeń i wskazać obszerną wiedzę z zakresu oświetlenia oczywiście tą wiedzę należy zdobyć, w dobie Internetu nie jest to żadnym problemem.
avatar2021-04-11   Zosia
Mam zamiar złożyć dokumenty do marketu budowlanego - Castoramy, jako kobieta mogę mieć mniejsze szanse z kandydatami płci męskiej, może macie jakieś rady co wpisać w liście motywacyjnym?
avatar2021-04-05   Bartek
Moim zadaniem listy mają jedynie sens w branżach kreatywnych, wymagających działania, dynamizmu kandydata. W listach można podkreślić osobowość, spryt i inteligencje. Gdzie? Agencje reklamowe i interaktywne, sprzedaż w szerokim rozumieniu, doradcy itp. Ale jak pracodawca wymaga to jego prawo.
avatar2021-04-01   Kris
do @IQ, ja mam taką zasadę, list wysyłam tylko wtedy gdy w ofercie pracy jasno jest podane że tego dokumentu wymagają, w innym przypadku tylko CV.
avatar2021-03-15   IQ
Jeżeli rerkuter (pracodawca czy przełożony o stopniu kierownika) na CV przeznacza około 7-10 sekund, to ile czasu przeznacza na czytanie listu? Czy ktoś te dokumenty czyta? Być może są wyjątki które dotyczą kandydatów na stanowiska bardzo wymagające, tam rekrutacja jest bardzo skrupulatna.

EKASA © 2024 host:hetzner   Polityka Prywatności i Pliki Cookies