dziweczyna z flagą kanady

Życie i praca w Kanadzie.
Jak zacząć?

osoba z depresją

Jak rozpoznać depresję?
Jakie są objawy depresji?

REKLAMA

Kreator / generator CV po niemiecku

Szukasz pracy w Niemczech bądź w Austrii? Napisz swoje CV / Lebenslauf przy pomocy kreatora online. Praca z kreatorem jest łatwa, potrzebujesz dosłownie kilku minut aby otrzymać atrakcyjny i czytelny życiorys zawodowy w formacie PDF.
Jak zacząć? Wybierz wzór który Ci odpowiada, wypełnij rubryki (możesz w dokumencie / niemieckim CV zmieniać nazwy działów), dodaj fotografię(jeżeli chcesz) i zapisz plik na swoim komputerze.
Korzystanie z kreatora jest całkowicie bezpłatne. Spokojnie, nie zapisujemy Twoich danych osobowych na serwerze, również nie przechowujemy kopii wygenerowanych dokumentów.

kreator CV po niemiecku za dramo online PDF

Napisz CV po niemiecku za darmo do PDF
Przejdź do kreatora CV

kreator CV po niemiecku za dramo online PDF

Kreator CV po niemiecku za darmo do PDF
Przejdź do kreatora CV

Praca w Niemczech

Niemiecki rynek pracy dla Polaków jest otwarty od 2011 roku. Już po trzech latach liczba pracowników z nad Wisły w Niemczech przekroczyła 600 tysięcy osób i wciąż się powiększa. Potrzeby największej gospodarki Unii nadal są nie zaspokojone, dotyczy to zapotrzebowania na specjalistów jak i pracowników niewykwalifikowanych. Prognozy przewidują że do 2020 w Niemczech przybędzie około 3 mln nowych etatów a do 2030 około 10 mln nowych etatów pracy. Bezrobocie w Niemczech jest bardzo niskie (poniżej 5%, występuje głównie we wschodnich landach). Pracowników nie tylko z Polski przyciągają wysokie zarobki i zachodnio-europejskie standardy zatrudnienia, średnia pensja jest tam 4-krotnie wyższa niż w Polsce.

Polacy w Niemczech

Polacy to druga po Turkach pod względem liczebności narodowość która zamieszkuje Niemcy. Największe skupiska Polonii to Zagłębie Ruhry (Nadrenia Północna-Westfalia), i duże miasta jak Berlin, Hamburg, Brema, Frankfurt nad Menem, Monachium, Hanower, Essen, Bottrop, Duisburg.

To warto wiedzieć

Osobom szukającym pracy u zachodniego sąsiada odradza się wyjazd /szukanie pracy w przygranicznych powiatach położonych we wschodnich landach (wyjątkiem jest m.in Berlin, Lipsk i Drezno). We wschodniej części Niemiec jest wysokie bezrobocie przyczyną jest m.in. brak ośrodków dużych przemysłowych.
Jak już musimy wyjechać to polecamy zdecydowanie wybierać migrację zarobkową na tereny zachodnie Niemiec, atuty to wysokość tam proponowanej pensji oraz prężnie rozwijający się okręg przemysłu.

Praca w przemyśle

Dobrym miejscem na szukanie pracy jest Niemiecki przemysł aspirujący do jednego z największych na świecie, skupiony m.in. w Górnej i Dolnej Bawarii. Któż nie słyszał o takich markach jak BMW, Audi, Michelin, Bosch czy Siemens. Te produkty trafiają do odbiorców na całym świecie, marki te cechuje bardzo wysoka innowacyjność i zaawansowanie technologiczne.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (Antyspam / Oblicz)  


avatar2021-04-16   J
Wystarczy poszukać i jest darmowy kreator. Prosty formularz, ale ma to co trzeba do napisania przejrzystego życiorysu zawodowego.
avatar2021-04-10   Klik
Przemierzyłam cały Internet żeby w końcu znaleźć ten darmowy program do napisania CV po niemiecku. Stokrotne Dzięki !!!!! :)
avatar2021-03-02   Antek
Dzięki. To spore ułatwienie. Za darmo, szybko, schludne i czytelne i co najważniejsze w formacie PDF.
avatar2021-03-10   Janek
Kilka minut i CV napisane. Co prawda formularz nie tłumaczy z języka polskiego na niemiecki, ale tłumaczenie można zrobić w translatorze, jakość tłumaczenia do pracy za pośrednictwem biura zupełnie wystarczy.

EKASA © 2024 host:hetzner   Polityka Prywatności i Pliki Cookies