List motywacyjny kierowca B, C

Doskonały przykład listu motywacyjnego do wykorzystania na stanowisko kierowcy.

 
Rzeszów, dnia 17.07.2012 r.
Tomasz Nowak
ul. Smolna 17
40-404 Rzeszów
tel. 607-555-XXX
 
 
"Trans-Polt"
ul. Transportowa 23

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ofertę pracy, zamieszczoną w serwisie ogłoszeniowym pracujemy.pl, chciałbym zaproponować swoją osobę na stanowisko Kierowcy kat. C.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako kierowca kat. B, C. Bardzo dobrze znam topografię całego kraju, a w szczególności Małopolski i Górnego Śląska.

Moim największym atutem jest dyspozycyjność, opowiedialność oraz odpowiednie kwalifikacje poparte doświadczeniem. Cechy takie jak komunikatywność oraz pogodne usposobienie doskonale sprawdziły się w poprzedniej pracy.

Jestem przekonany, że moja kandydatura jest odpowiednia na proponowane stanowisko pracy, a rozmowa kwalifikacyjna pozwoliłby mi lepiej zaprezentować swoją osobę oraz poznać Państwa firmę.

Z poważaniem,
Tomasz Nowak

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)  
awatar 2017-03-27    Zby
@Jan, większość aut jest już w leasingu, to auta kilkuletnie serwisowane, za granicą a szczególnie w Niemczech takie auta są poddawane wyrywkowej solidnej kontroli tak wiec to nie może być jakiś tam złom, jest lepiej dużo lepiej, pamiętam co było dekadę temu a teraz.


awatar 2017-02-09    Jan
Tutaj przydałaby się jeszcze umiejętność też z mechaniki pojazdów, ale wiadomo nie każdy ją posiada, bo flota aut u Polskiego pracodawcy często pozostawia wiele do życzenia.