List motywacyjny Handlowiec

Wzór listu motywacyjnego na stanowisko handlowca.

 
Warszawa, dnia 22.03.2017 r.
Jagoda Zawadzka
ul. Toruńska 31/17
85-021 Bydgoszcz
tel. 606-502-XXX
 
 
Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do Państwa ogłoszenia w portalu gumtree.pl z dnia 25 marca 2017 r., pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko handlowca w Państwa firmie.

Od 2010 do 2015 roku pracowałam Zakładach Porcelany Stołowej "Karolinka" w Lublińcu. Uczestniczyłam w rozbudowie przedsiębiorstwa. Byłam odpowiedzialna za prawidłowe dostawy i sprzedaż produkcji do jednostek handlu hurtowego i detalicznego na terenie Polski centralnej i południowej. Praca na tym stanowisku pozwoliła mi na zdobycie umiejętności niezbędnych do wykonywania zawodu handlowca. Uczestniczyłam również w rozbudowie filii w Katowicach i Warszawie, dokonując reorganizacji jej struktury i pomagając w szkoleniu personelu handlowego.

Lubię podejmować nowe wyzwania, opierając się na solidnym przygotowaniu teoretycznym, które zdobyłam podczas studiów i licznych szkoleń oraz doświadczeniu zawodowym. Praca w tak twórczym i profesjonalnym zespole będzie dla mnie bardzo satysfakcjonująca, wymagania, które stawia Państwa firma oraz możliwości rozwoju, są zgodne z moimi celami i wyobrażeniami o awansie zawodowym. Jestem pewna, że sprostam Państwa oczekiwaniom oraz wywiąże się z nałożonych na mnie obowiązków.

Chętnie zatem spotkam się w wyznaczonym przez Panią terminie w celu uzupełnienia informacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem,
Jagoda Zawadzka


Skorzystaj z kreatora listu motywacyjnego, pozwoli Ci w kilka minut wygenerować dokument w formacie PDF i zapisać na dysku komputera - link do kreatora listu motywacyjnego.

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)