List motywacyjny Pracownik Biurowy

Dobry przykład listu motywacyjnego do wykorzystania na stanowisko pracownika biurowego.

 
Poznań, dnia 30.07.2012 r.
Anna Nowak
ul. Jasna 17
30-303 Poznań
tel. 608-222-XXX
 
 
"Messe S.A"
ul. Targowa 23

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ofertę zatrudnienia, zamieszczoną w serwisie szybka-praca.pl chciałabym zaproponować swoją kandydaturę na stanowisko Pracownik Biurowy.

Niedawno otrzymałam tytuł licencjata Marketingu. W czasie nauki odbyłam dwumiesięczne praktyki zawodowe w firmie TARGO, zajmowałam się tam obsługą urządzeń biurowych oraz obsługą poczty przychodzącej i wychodzącej.

Zdobyta wiedza podczas nauki w połączeniu z praktykami pozwoliły mi rozwinąć swoje umiejętności. Bardzo dobrze sprawdzam się w powierzonych mi zadaniach indywidualnych, jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną.

Chętnie spotkam się na rozmowie kwalifikacyjnej w celu lepszej prezentacji mojej kandydatury.

Z poważaniem,
Anna Nowak

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)  
awatar 2017-07-25    Duska
Ja zawsze dołączam LM do dokumentów. Jego napisanie nie jest trudne a dobrze wygląda. Warto się wysilić i pokazać, że komuś zależy na pracy. O tym jak napisać list można przeczytać w sieci, np. http://www.eduforum.pl/napisac-list-motywacyjny/ Porad jest bardzo dużo, można też skorzystać z gotowych wzorów.


awatar 2017-03-20    Aga
@Joanna, wszędzie tam gdzie dodajemy nasze dane osobowe: Imię, Nazwisko + dane kontaktowe, czyli w Liście w CV i w Podaniu o Prace.


awatar 2017-03-16    Joanna
Mam pytanie czy LM zamieszczamy klauzule od ochronie danych osobowych?