List motywacyjny grafika komputerowa

Bezpłatny wzór listu motywacyjnego praca w studio animacji / grafiki.

 
Warszawa, 14.06.2016
Tomasz Wesołowski
ul. Platynowa 16 m. 70,
00-071 Warszawa
tel.: 630 004 XX0
e-mail: t.wesolowski@mail.com
obywatelstwo: polskie
 
 
Biuro Grafiki Współczesnej PSM

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na Państwa ofertę pracy zamieszczoną w serwisie praca.pl na stanowisko grafika komputerowego, chciałbym uprzejmie zaproponować moją kandydaturę. Posiadam kilkuletnie doświadczenie na tym stanowisku, mam za sobą także szereg odbytych szkoleń i warsztatów. Mam przekonanie że w pełni spełnię stawiane przez Państwa oczekiwania.

W ostatnim czasie współpracowałem z agencją reklamową "Lazy Eye" byłem odpowiedzialny za projektowanie layout stron, billboardów, prezentacji, a także storyboardów do animacji 3D. W swojej pracy łącze pasję i kreatywne rozwiązania, za co często byłem doceniany i nagradzany za osiągnięcia.

Jestem osobą komunikatywną o pogodnym usposobieniu, bardzo dobrze odnajduję się w pracy grupowej. Praca w agencji interaktywnej byłaby dla mnie nowym doświadczeniem i możliwością zaprezentowania mojego dotychczasowego doświadczenia. Dzięki osobistemu zaangażowaniu, wierzę, iż mógłbym znacząco wzmocnić Państwa kadrę, a wykonywane projekty wzbogacić o innowacyjne rozwiązania.

Będę bardzo wdzięczny za rozpatrzenie mojej kandydatury oraz możliwość spotkania na rozmowę kwalifikacyjną.

Załączam również CV.

Z poważaniem,

Tomasz Wesołowski

Komentarze


Napisz komentarz:

Podpis:


   =  (Antyspam)  
awatar 2018-05-14    Dominik
Dobre