Generator / Kreator - Listu Motywacyjnego

Szybko i przyjemnie przygotuj dokumenty rekrutacyjne za pomocą formularza, wprowadź dane i zapisz do pliku PDF na swoim komputerze.
* Nie zapisujemy (nie zbieramy) Twoich danych osobowych, nie archiwizujemy wygenerowanych dokumentów.

Dane personalne:

Twoje Imię i Nazwisko:

Twój Adres:

Adres c.d.:

Twój nr telefonu:

Miejscowość, Data

Miejscowość,(data wypełnienia listu):Dane odbiorcy (osoba lub instytucja)

Nazwa odbiorcy:

Adres(opcjonalnie):

Adres c.d.(opcjonalnie):

Treść listu motywacyjnego:
Podpis(opcjonalnie):


Treść klauzuli o ochronie danych osobowych:

Nie wiesz jak zacząć pisać List Motywacyjny? Może z tym listem (przykład poniżej) będzie Ci łatwiej.

 

 
Warszawa, 04.02.2017
Bartosz Niewiadomski
ul. Bracka 8 m. 4,
00-071 Warszawa
tel.: 644 334 XX0
e-mail: b.niewiadomski@mail.com
 
 
Autoryzowany Salon Jeep

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ofertę pracy zamieszczoną [W KTÓRYM MIEJSCU?] _ _ _ _ _ _ _ Np. na stronie internetowej gumtree.pl, pragnę zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko [JAKIE STANOWISKO PRACY ?] _ _ _ _ _ _ _ Np. Mechanika Samochodowego. Posiadam [JAKI STOPIEŃ DOŚWIADCZENIA: 2 letnie, 3 letnie, duże itp.] Np. duże doświadczenie w powyższym zawodzie i wierzę, że moje kompetencje spełnią Państwa oczekiwania.

[INFORMACJE O WYKSZTAŁCENIU, PRZYKŁADY DOŚWIADCZENIA, O UMIEJĘTNOŚCIACH, I TROCHĘ O NAS SAMYCH] W 2013 roku ukończyłem Technikum Mechaniczne w Warszawie, gdzie uzyskałem dyplom Technika Mechanika Samochodowego. Obyłem także szkolenia z budowy i diagnostyki silników wysokoprężnych z pompo-wtryskiwaczami. Ukończyłem kurs diagnostyki aut, kurs był poprzedzony 6 miesięczną praktyką w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.
Przez ostatnie 2 lata pracowałem w autoryzowanym serwisie Renault na ul. Hynka w Warszawie, gdzie zdobyłem duże umiejętności praktyczne. Do moich zadań należało ustalanie przyczyn usterek i ich naprawa. Dokonywałem także okresowej wymiany olejów, filtrów, klocków hamulcowych i elementów zawieszenia. Praca pozwoliła mi również ponieść poziom słownictwa technicznego z języka angielskiego.

[I ZNÓW O NAS, M.IN. NASZE CECHY] Jestem osobą pozytywnie nastawioną, gotową i chętną do dalszej nauki, jestem też spokojny i cierpliwy, powierzone mi zadania staram się wykonywać sumiennie. Wierzę, że dzięki umiejętnościom i cechom mojej osoby, sprostam powierzonym mi zadaniom.

Bardzo chętnie spotkam się z Państwem na bezpośredniej rozmowie. Czekam na kontakt z nadzieją na współpracę.

Załączam również CV.

Z poważaniem,

Bartosz Niewiadomski