Kreator CV darmowy online

Potrzebujesz maksymalnie jedyne 10 minut żeby napisać CV w formacie PDF. Wypełniasz dodajesz zdjęcie i zapisujesz życiorys zawodowy do formatu PDF na swoim komputerze. Korzystanie z kreatora jest dziecinnie proste, w kilku krokach napiszesz profesjonalny życiorys zawodowy. Bez zbędnych formalności (bez rejestracji i logowania).
Nie zbieramy Twoich danych osobowych, nie archiwizujemy (nie zapisujemy) na serwerze generowanych dokumentów.

Czy kreator spełnił Twoje oczekiwania?
Napisz opinię i wyślij na Email:

Opinie:

"Najlepszy kreator CV online, nowoczesne wzory dokumentów, szybko bez logowania i za darmo, polecam wszystkim."

Uczeń / Tomasz

"Program do pisania CV na ekasa.com.pl jest przejrzysty i intuicyjny co pozwala ekspresowo stworzyć atrakcyjne CV, zapisać na komputerze w formacie pliku PDF, to wszystko za darmo, mi pasuje"

Student / Rafał


Jak napisać CV?

To proste masz już gotowy szablon w kreatorze CV, wystarczy że się skupisz na zawartości takich rubryk jak m.in. doświadczenie zawodowe (określ ramy czasowe i wprowadź wykonywane zawody, warto wyszczególnić obowiązki i zadania jakie wykonywałaś/eś na etacie, w doświadczeniu możemy wpisać także odbyte praktyki).
Cel zawodowy (zawsze dopasujemy do konkretnej oferty pracy, cel zawodowy powinien być krótki około dwa, trzy zdania, opisujemy naszą motywację, chęć do pracy na tym konkretnym stanowisku i formułujemy nasze mocne strony), więcej: cel zawodowy przykłady.

Jaki program do pisania CV?

Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania / programu do pisania, dokument możesz przygotować przy pomocy Darmowego Kreatora CV Online. Do wyboru jest kilka szablonów / wzorów, wprowadzasz dane osobowe, fotografię, wypełniasz rubryki: edukacja i doświadczenie, opcjonalnie: cel zawodowy, języki obce, dodatkowe umiejętności i hobby.

Generator CV dlaczego warto?

Po pierwsze oszczędność czasu przy formatowaniu dokumentu - w kreatorze ekasa.com.pl pisanie dokumentów jest niezwykle proste, szybko można przygotować bardzo atrakcyjne CV, wszystko dzięki bardzo intuicyjnemu programowi.
Po drugie otrzymujemy format PDF (idealny do druku, a także do wysyłki pocztą elektroniczną e-mail).
Po trzecie bez dodatkowych kosztów (za darmo / bezpłatnie), bez logowania - nie tracisz czasu na rejestrację.
Po czwarte wzory w generatorze CV przygotowane są w taki sposób aby były czytelne i miały atrakcyjny wygląd.

Zanim dodasz fotografię do generatora, zdjęcie w CV - wskazówki.

W fotografii najważniejsza jest twarz, pamiętaj ma być wyraźna (w miarę dobra jakość zdjęcia, nie za ciemne i nie za jasne i bez tzw. pikselizacji). Sporo osób na zdjęciu wygląda nadto poważnie a nawet smutnie, lekki uśmiech może ocieplić Twój wizerunek (tzw. dzióbki nie są dobrze postrzegane). Tło fotografii ma być neutralne, m.in. szare lub białe, zdjęcia z imprezy czy z wycieczki zachowaj lepiej dla swoich znajomych.